Święto Dnia Zadusznego – Modlitwa za Naszych Zmarłych

2 listopada to dzień, który ma wyjątkowe znaczenie dla wielu z nas. Dzień Zaduszny, zwany też Dniem Wszystkich Wiernych Zmarłych, to czas, w którym wspominamy tych, którzy odeszli z naszego życia.

W Polsce, jak i w wielu innych krajach, Dzień Zaduszny obchodzony jest poprzez msze święte i modlitwy za dusze zmarłych. To czas, kiedy zbieramy się w rodzinach i wspólnie udajemy się na cmentarze, aby odwiedzić groby naszych bliskich, zapalić znicze i modlić się za ich dusze.

W tym roku chciałbym zaproponować Wam wspólną modlitwę. Odprawię Mszę Świętą w intencjach waszych zmarłych 2 listopada o godzinie 14.00 czasu polskiego. To okazja, aby połączyć się duchowo i wspólnie pomodlić za tych, których kochamy i których już nie ma wśród nas.

Jeśli chcielibyście, abym pomodlił się za waszych zmarłych, proszę o przesłanie mi ich imion w komentarzach pod tym wpisem lub wiadomości prywatnej (kontakt(at)elizeusz.com). Każde imię, które dostanę, zostanie włączone do intencji mszy. To piękna forma pamięci w tym wyjątkowym dniu.

Serdecznie zapraszam Was do udziału w tej modlitwie i do podzielenia się imionami waszych zmarłych bliskich. Razem możemy uczcić ich pamięć. Niech Dzień Zaduszny będzie dniem modlitwy, miłości i pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *